Kethüda Mahallesi 21. Sokak No: 1 Akhisar/MANİSA

Kurumsal

canlı hayvan pazarı

Kurumsal

Büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık sektöründeki yaklaşık 40 yıllık bilgi ve birikimimizi 2020 yılında www.canlihayvanpazari.com.tr isimli e-ticaret sistemimizle dijital platforma taşıdık. 

Hayvancılığın online pazarı Canlı Hayvan Pazarı tarafından Erzurum, Kars yöresinde ve Manisa’nın en doğal ortamlarında özenle yetiştirilen büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarımız; Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Canlı Hayvan Pazarından alışveriş yapan müşterilerimiz; ülkemizin iki uç noktasında bulunan besihane çiftliklerimizden belirli dönemlerde sevkiyata çıkan büyükbaş ve küçükbaş hayvanlara en uygun fiyat seçenekleriyle sahip oluyor.

Canlı Hayvan Pazarı tarafından büyükbaş hayvancılıkta ağırlıklı olarak Angus, Simental ve Holstein çeşitleri ile bazı yerli ırklar; küçükbaş hayvancılık da ise Sakız, Kıvırcık, Merinos, İlde France, Alman Karabaş ve Lacaune gibi çeşitli ırkların satışı yapılmaktadır.

Ayrıca Canlı Hayvan Pazarı olarak hayvancılık sektörünün ihtiyacı olan çiftlik ekipmanlarını ve mısır silajı başta olmak üzere diğer yem bitkilerini de en uygun fiyat seçenekleriyle siz kıymetli müşterilerimize sunuyoruz.

Siz de www.canlihayvanpazari.com.tr ile hayvancılık sektörünün ayrıcalıklarını keşfedebilirsiniz.